Lærerne

For at kunne kontakte skolen lærere brug venligst nedenstående telefonnumre og mailadresser:

  • Steen Arnkjær (SA): 0461-74834
    Steen-Torben.Arnkjaer@skoleforeningen.org
     
  • Wiebke Baur (WB):
    Wiebke.Baur@skoleforeningen.org 
  • Franziska Becher-Heidemann (FB): 0461-4700517
    Franziska.Becher@skoleforeningen.org
  • Inga Boysen (IB): 0176-72192230
    IngaMaria.Boysen@skoleforeningen.org
     
  • Signe Braun (SB): 0461-77492438
    Signe.Braun@skoleforeningen.org
  • Holger Bruhn (HB): 0461-78902
    Holger.Bruhn@skoleforeningen.org
  • Ellen Christensen (EC):
    Ellen.Christensen@skoleforeningen.org 
  • Ingeborg Czech-Horn (IC): 0461-49379675
    Ingeborg.Czech-Horn@skoleforeningen.org

  • Angelina Dürkop (AD): 0461-99577505
    Angelina.Duerkop@skoleforeningen.org
  • Sandra Fecker (SF): 0461-5059180
    Sandra.Fecker@skoleforeningen.org
     
  • Jens Hansen (JH):
    Jens.Hansen@skoleforeningen.org 
  • Vibeke Harck (VH): 0461-73261
    Vibeke.Harck@skoleforeningen.org
  • Henrik Hoffmann (HH): 0461- 31327363
    Henrik.Hoffmann@skoleforeningen.org
  • Jasmin Paulsen (JP): 0171-7092731
    Jasmin.Paulsen@skoleforeningen.org
     
  • Tatjana Pape-Appel (TPA):
    Tatjana.Pape-Appel@skoleforeningen.org
     
  • Allan Pedersen (AP): 0461-1607847
    Allan.Pedersen@skoleforeningen.org 
  • Dirk Thaysen (DT): 04604-987936
    Dirk.Thaysen@skoleforeningen.org
  • Felix Weyhe (FW): 0461-40781942
    Felix.Weyhe@skoleforeningen.org
  • Morten Wietz (MW): 0175-3440998
    Morten.Wietz@skoleforeningen.org

Velkommen til skolens hjemmeside